WP Event Manager - en to es_ES translation catalogue (6 entries)

en: Event Category
es_ES: Categoría del evento

en: Event category
es_ES: Categoría del evento

en: Load more events
es_ES: Cargar más eventos

en: Load more listings
es_ES: Cargar más listados

en: There are currently no events.
es_ES: Actualmente no hay eventos.

en: There are no events matching your search.
es_ES: No hay eventos que coincidan con tu búsqueda.
